Zagazzo

Kurumsal

Kurumsal

Kurumsal
Dünyada hızla gelişen tekstil trendini sizinle buluşturuyoruz!
 
Şıklığın ve kalitenin vazgeçilmez adresi olan Gündüz Tekstil 1985 yılında İstanbul Çağlayan'da 10 kişilik ekibiyle fason pantolon üretmeye başlamıştır. Teknolojiyi takip ederek, günümüzde çağın ileri teknolojisiyle donatılmış makine parkuruna sahiptir. 1000 m2 'lik fabrikamızda kalite yönetimi konusunda profesyonel olan 70 kişilik ekibimizle Türk hazır giyim sektörünün öncü firmalarına ve yurt dışındaki birbirinden seçkin müşterilerine fason, koleksiyon ve de paket programlı çalışmaya devam etmektedir.
 
Kalite, hızlı üretim, zamanında teslimat ve müşteri memnuniyetini tartışmasız prensip olarak kabul etmekteyiz. Gündüz Tekstil günlük 700 adet yüksek kalitede pantolon üretim kapasitesiyle koleksiyonlarını sadece Türkiye'deki iş yaptığı partnerlerine değil; İtalya, İngiltere, Almanya, Yunanistan, Bulgaristan, Rusya, Ukrayna, Azerbaycan, Kazakistan, Türkistan, Türkmenistan, Tacikistan, Özbekistan, Mısır, Suudi Arabistan, İran, Irak gibi ülkelerde müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.
 
Gündüz Tekstil iş yaptığı partnerlerine hazırladığı koleksiyonlarının dışında kendine özgün farklı tasarımlarla 2010 yılında ZAGAZZO markası ile toptan satışa başlamıştır. ZAGAZZO pantolonlarına gelen yoğun ilgi sonucu ZAGAZZO olarak pantolon dışında t-shirt, triko, gömlek, mont ve takım elbise olarak yoluna sağlam adımlarla devam etmektedir.
 
Yarattığı tarz ile günümüz dünyasının; çağdaş, modern, kendisini ve giyinmesini seven erkek ruhuna hitap etmektedir.
 
Gündüz Tekstil Türkiye'nin öncü firmalarından biri olma yolunda kararlı ve istekli bir şekilde ilerlemektedir.
 

 

 


Sepete Ekle
GÜNCEL HABERLER
SOSYAL
Copyright @ 2014 Zagazzo - Tüm hakları saklıdır.
KURUMSAL KOLEKSİYON ÜRETİM TOPTAN ONLINE SATIŞ İLETİŞİM